Wykonywana przez Brzozowskiego pieśń zbyt słaba na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Markotne zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała z Eurowizją.

Wykonywana przez Brzozowskiego pieśń zbyt słaba na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Markotne zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała z Eurowizją.

Trzeba pamiętać o tym, że nasza ojczyzna zazwyczaj nie wprawiała w zachwyt wielbicieli dobrej muzyki w trakcie turnieju Eurowizji. Polski najpotężniejszym dorobkiem zazwyczaj jest kwalifikacja do finału, w którym wywalczaliśmy końcowe pozycje. W zeszłym roku Eurowizję przełożono, ponieważ nadeszła pandemia koronawirusa, która powstrzymała nie tylko Europę, lecz też resztę świata. W odbywającej się w tym roku edycji przedstawicielem Polski w trakcie turnieju Eurowizji był Brzozowski Rafał, który chciał podekscytować sympatyków muzyki piosenką o tytule "The Ride". Z wskazania wysłannika Polski sporo publicystów nie było zadowolonych, jednakże w końcowym rozrachunku do wymiany nie doszło. Na nasze nieszczęście byliśmy zmuszeni ponownie żegnać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji był reprezentantem naszego narodu Brzozowski Rafał, który na Eurowizji nie skokietował telewidzów i dlatego też został wyeliminowany na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu Eurowizji.

Polscy widzowie z całą pewnością są już niesamowicie zamroczeni tego typu rozrywką. "The Ride" a więc przyśpiewka wykonywana przez Brzozowskiego była naprawdę mizerna i powinniśmy być tego świadomym. W tym kawałku nie było nic zachwycającego, co by mogło wprawić w uniesienie wielbicieli muzyki w Europie. To jest kolejna odsłona konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego przedstawiciel naszego narodu nie ma możliwości zakwalifikować się do finałowej fazy. Bez problemu można zrozumieć, że od dłuższego czasu wybieranie ambasadorów Polski na turniej europejskiej piosenki nie idzie nam najlepiej. Dobrze w takim przypadku wierzyć w to, że w przyszłych latach nasz reprezentant będzie w stanie awansować do pojedynku finałowego o wygraną w turnieju piosenki europejskiej. Naprawdę istotne w przypadku takiej sytuacji jest to, żeby wyselekcjonować prawidłowego reprezentanta, który umieć będzie rozpalić europejskich widzów. W sytuacji przeciwnej ponownie nie zdołamy do starcia finałowego w turnieju Eurowizji.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy