Szymański Damian zdobył trafienie i został okrzyknięty herosem zespołu Polski! Ogromne doznania w ostatnich piętnastu minutach meczu z Anglią!

Szymański Damian zdobył trafienie i został okrzyknięty herosem zespołu Polski! Ogromne doznania w ostatnich piętnastu minutach meczu z Anglią!

Polska kadra narodowa grająca w meczach na byłym stadionie dziesięciolecia bywa naprawdę trudna do powstrzymania i zwracamy uwagę na fakt od dekady. Tracimy gole na tym boisku naprawdę rzadko i należy zrozumieć to, że spora zasługa w tym wielbicieli piłki nożnej z Polski. Gdy Stadion Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesełka gracze naszego zespołu dostają nadwyżkowego zastrzyku umiejętności. Zawodnicy szkoleniowca Sousy Paulo w kwalifikacjach do katarskich mistrzostw świata spisują się do tej pory całkiem nieźle, ale ich dyspozycja jest daleka od perfekcji. Naszych graczy w środowy wieczór czekał bardzo trudny test, jakim był bez cienia wątpliwości pojedynek z kadrą narodową Anglii. To jak ciężkim oponentem w historii meczów polskiej narodowej drużyny są angielscy reprezentanci wie o tym każdy piłkarski wielbiciel z Polski. Nie można było sobie pozwolić na zwątpienie w takim przypadku, gdyż niesamowicie ważne było zgarnięcie największej ilości oczek.

Polska kadra przed tym pojedynkiem była z góry skazana na klęskę. Trzeba na pewno zwrócić uwagę na fakt, iż gracze Polski zazwyczaj mocno są w stanie się zmotywować na spotkania ze znacznie potężniejszymi. W tej sytuacji było dokładnie tak samo i należy brać pod uwagę to, przez pewien czas można było nawet stwierdzić, iż kadra narodowa Polski mogłaby rywalizować o pełną pulę punktów z angielską drużyną narodową. Było to niezwykle trudne starcie dla zespołu polskiego i z całą pewnością trzeba ich chwalić za rywalizację do ostatnich minut. Mogło się wydawać, iż to może być koniec nadziei o pozytywnym rezultacie, gdy gola w 80 min. strzelił Kane Harry. Kadra Polski finalnie nie miała w planach odpuszczać i do ostatnich minut meczu poszukiwała możliwości na strzelenie bramki. Gracz AEK Ateny Szymański w doliczonym czasie gry, który doliczył arbiter zdobył bramkę na wagę remisowego wyniku. Z całą pewnością to była cudowna okoliczność dla tego polskiego gracza. W rozrachunku ostatecznym kadra Polska zdołała wywalczyć wynik remisowy na warszawskim stadionie w pojedynku z kadrą narodową Anglii i za sprawą tego w dalszym ciągu posiada bardzo duże szanse na promocję do mistrzostw świata.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy