Rozmowa z Meghan Markle i księciem Harrym

Rozmowa z Meghan Markle i księciem Harrym

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godzinie 20 zaistniał wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko stało się niezwykle głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z podstawowych tematów pośród różnych tabloidów. To był pierwszy wzajemny wywiad Meghan i księcia Harry'ego po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny a także przeprowadzce do USA. Podczas spotkania z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, według opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w królewskiej rodzinie są bardziej po stronie Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Jednakże nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest niezrównanie odmienne, zależnie od wieku oraz upodobań politycznych. Brytyjskie tabloidy zauważają, że jeżeli tylko Meghan i Harry zapragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili nieodwracalnie swoją możliwość. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła również temat tego, iż książe nie spostrzegał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam określił, jak i również temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się szukaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili 4 znawców omawiających w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu 2 dni przed jego emisją. Eksperci, w tym poprzedni sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, sugerując tym samym Oprah Winfrey brak obiektywnego podejścia a z kolei Meghan Markle stosowanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z Harrym oraz Meghan Markle ukazany został w wieczorem w TVN24. Co istotne, rozmowę tą podglądało średnio w przybliżeniu milion widzów. Stacja telewizyjna okazała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako dziennikarki, która może wyciągnąć z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Zważywszy na niesłychane szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już niejednokrotnie. Bezsprzecznie można przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieustannie analizowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy