Messi Leo przestał być zawodnikiem Barcelony! Jeden z najbardziej bramkostrzelnych zawodników w dziejach futbolu zmienia drużynę na PSG!

Messi Leo przestał być zawodnikiem Barcelony! Jeden z najbardziej bramkostrzelnych zawodników w dziejach futbolu zmienia drużynę na PSG!

Na pewno roszady transferowe futbolowych zespołów w trakcie przerwy pomiędzy rozgrywkami robią wrażenie. Jednak wszystkich fanów nożnej piłki zaskoczyło to, co mieliśmy szansę obejrzeć w trakcie letniego okna transferowego. Wszyscy byli pewni, że Lionel Messi zostanie zawodnikiem Blaugrany do końca swojej kariery. Jednak ekipa z Hiszpanii popadła w kłopoty finansowe i reprezentant Argentyny nie mógł nic na to poradzić, był zmuszony zmienić zespół. Zespołem, który podjął decyzję, aby zaproponować kontrakt dla kapitana kadry Argentyny okazał się PSG. Ciekawą ofertę umowy, którą były już piłkarz Dumy Katalonii zaakceptował zaproponował argentyńskiemu graczowi francuski klub. z całą pewnością moment przełomowy w historii światowej piłki i należy zdawać sobie z tego sprawę. Teraz piłkarscy kibice będą mieli szansę podziwiać występy Lionela Messiego na francuskich boiskach. Bez najmniejszych wątpliwości wiele osób zaciekawione będzie tym, jak argentyński gracz odnajdzie się w nowych warunkach. Messi tworzyć będzie tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe oraz Neymar Jr, co zagwarantować może Paris Saint-Germain ogromną ilość trofeów.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy