Kolejny pokaz bardzo złej formy mistrza kraju w rozgrywkach Ekstraklasy! Górnik ograł zawodników drużyny Legii wynikiem 1:0!

Na pewno w aktualnie trwających rozgrywkach polskiej ligi mistrz kraju przedstawia się słabo. Trzeba pamiętać, że zawodnicy Legii Warszawa to aktualni mistrzowie ligi, a w obecnej chwili znajdują się w strefie spadkowej. Spotkanie z Górnikiem z Zabrza miało w końcu skończyć tragiczną passę piłkarzy Legii, jednakże i w tym przypadku zabrakło zgrania do tego, żeby ugrać komplet punktów. Od początku meczu piłkarze z Zabrza wyglądali na fenomenalnie uszykowanych i podczas pierwszej połowy drużyna gości nie dała rady przeciwstawić się im. Po pierwszej odsłonie pojedynku gracze z Zabrza prowadzili wynikiem 2 do 0 i wszystko na to wskazywało, iż zapowiada się kolejna porażka mistrza Polski. Jednakże w pierwszych minutach kolejnej części tego pojedynku piłkarze warszawskiej Legii wzięli się do roboty i byli w stanie doprowadzić do wyniku remisowego. W ten sposób będący na stadionie sympatycy futbolu mogli liczyć na bardzo duże emocje w ostatnich minutach starcia.

I w rzeczy samej niezwykle ekscytujące były ostatnie minuty tego spotkania. Głównie było to następstwem formy piłkarzy gospodarzy, którzy na koniec zwyciężyli to spotkanie. W ostatniej minucie trafienie dające wygraną strzelił Kubica Krzysztof, który zdołał wykorzystać doskonałe podanie w wykonaniu Erika Janzy. Swoją pierwszą bramkę po transferze do naszej Ekstraklasy zdobył mistrz świata z 2014 roku, czyli Podolski Lukas i trzeba o tym wiedzieć. to była niesamowita chwila dla tego gracza i do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Natomiast Legia Warszawa przegrała 7 mecz z rzędu i aktualnie znajduje się na 17 miejscu w klasyfikacji ligowej. Trzeba zwrócić uwagę na to, iż to jest naprawdę kiepski wynik, jak na aktualnego mistrza polskiej ligi. Jeżeli zawodnicy warszawskiej Legii mają ambicję nadal rozgrywać mecze w lidze polskiej to muszą powrócić do dobrej dyspozycji. W innym wypadku mistrz polskich rozgrywek niespodziewanie spadnie do ligi niżej.