Brazylijska drużyna narodowa właśnie zapewniła sobie promocję do mistrzostw świata w Katarze! Piłkarze z Brazylii ograli kolumbijską reprezentację narodową wynikiem 1 do 0 i mogą być już pewni wylotu na mistrzostwa świata w Katarze!

Brazylijska drużyna narodowa właśnie zapewniła sobie promocję do mistrzostw świata w Katarze! Piłkarze z Brazylii ograli kolumbijską reprezentację narodową wynikiem 1 do 0 i mogą być już pewni wylotu na mistrzostwa świata w Katarze!

Brazylijska kadra narodowa to jedna z najskuteczniejszych drużyn piłkarskich i sympatycy piłkarscy ze Starego Kontynentu doskonale zdają sobie z tego sprawę. Od czasu do czasu mamy okazję usłyszeć o młodym chłopaku, który ma szansę na doświadczenie bardzo dużej kariery piłkarskiej i wywodzi się on właśnie z Brazylii. Bardzo dużo piłkarzy, którzy radowali oczy futbolowych sympatyków z całego świata puścił w świat ten kraj. Brazylijska reprezentacja narodowa posiada silny skład na ten moment, który na pewno jest w stanie walczyć o złoty medal na katarskich mistrzostwach świata, które odbywać się będą w 2022 roku. Zawodnicy drużyny narodowej Brazylii fantastycznie przebrnęli przez eliminacje do mundialu w Katarze i warto wziąć to pod uwagę. Otrzymali okazję, aby zagwarantować sobie kwalifikację do mistrzostw świata w Katarze. W czwartek, jednak do tego potrzebowali triumfu z kolumbijskim zespołem narodowym. Za sprawą tego, że piłkarze Brazylii dobrze dali radę z tym rywalem świętować mogą ugranie kwalifikacji.

Brazylijska kadra narodowa w rozgrywanych w tej chwili zmaganiach eliminacyjnych do mistrzostw świata w Katarze tylko raz utraciła punkty. To wydarzyło się dokładnie w starciu z kolumbijską kadrą narodową, które się skończyło wynikiem 0 do 0. Kiedy nadeszła pora na mecz rewanżowy ponownie piłkarze Brazylii byli faworytem. Na boisku w Sao Paulo ten pojedynek rozegrany został i piłkarze z Brazylii byli mocno zmotywowani, by pokonać swoich oponentów. Przez naprawdę długi czas utrzymywał się remisowy wynik, lecz w końcowym rozrachunku piłkarze Brazylii zdołali ustrzelić decydujące trafienie. Paqueta, który przyjął genialne podanie od najlepszego zawodnika narodowej reprezentacji Brazylii Neymara strzelił trafienie, które zagwarantowało trzy punkty w trakcie tego starcia. Kadra narodowa Brazylii w rezultacie stała się pierwszą ekipą z południowej Ameryki, która zagwarantowała sobie grę na mistrzostwa świata w Katarze. Trzeba uświadomić sobie, że kwalifikacje zmierzają do końca i za chwilę znać będziemy pełny zbiór reprezentacji, które będą rywalizować o puchar mistrzów świata.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy