Pozytywny rezultat dla drużyny Milanu. Remisowy rezultat na Old Trafford

To żaden sekret, iż futbol to jedna z najmocniej popularnych sportowych dyscyplin na całym świecie. Prawie każdego dnia przed telewizorami zasiada bardzo dużo sympatyków, którzy mają marzenie spoglądać na swoich piłkarzy na murawie. I właśnie z tej przyczyny powstały różnego rodzaju zmagania, które gromadzą najlepsze zespoły z całej Europy. Obecnie najchętniej oglądanymi zmaganiami jest Champions League. To w nich możemy oglądać najzdolniejsze kluby europejskie ostatniego sezonu. Stworzona została jednak także Europa League, do której trafiają nieco mniej uzdolnione drużyny. To jednak nie oznacza, że Europa League jest niedobór emocji. Grane w tej lidze mecze niezwykle często są bardzo przepełnione emocjami i dostajemy szansę by oglądać mnóstwo trafień. W dzisiejszym poście chcemy się skoncentrować na meczu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z AC Milan. To dwa zespoły, które w przeszłości świętowały sukcesy na Starym Kontynencie, ale teraz pracują nad odbudowaniem własnej marki.

Według szerokiej grupy znawców jest to jedna z najbardziej intrygujących par 1/8 finału rozgrywek Ligi Europejskiej. Bolesnym minusem tego meczu jest to, że fani nie mają opcji oglądać go na żywo ze stadionu. Zawodnicy AC Milan fenomenalnie zaczęli ten pojedynek. Drużyna z Mediolanu miała chęć błyskawicznie wykorzystać to, iż wicelider Premier League nie najlepiej rozpoczął to spotkanie. Milan w trakcie pierwszych piętnastu minut trafił do siatki dwukrotnie. Te gole nie były jednak uznane. Dwukrotnie trafienia piłkarzy Milanu były odwoływane przez arbitra tego pojedynku. Sympatycy przed ekranami odbiorników nie doczekali się trafień w pierwszej połowie. Wiele doznań było jednak w drugiej odsłonie. Kolejna odsłona o wiele pozytywniej rozpoczęła się dla Manchesteru United. Niesamowitą formę po raz kolejny przedstawił Fernandes Bruno. Fenomenalnie dograł piłkę do Diallo, a ten bez większych problemów wpakował futbolówkę do bramki drużyny z Mediolanu. Wyglądało na to, że gospodarze dowiozą przewagę do ostatnich minut pojedynku, jednak Milan dał radę wyrównać w końcówce. Dla drużyny z Mediolanu trafienie strzelił Kjaer i pojedynek zakończył się remisem 1:1.